Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Elkészült a honlapunk!

2009.12.31

 

Kép

Egyesületünk honlapja 2010 első hetében indult!

 

Fontos szerepet vállalunk a családi golfporgramok kialakításában, klubnapjaink mellett ezért olyan nyílt napokat szervezünk különböző golfklubokban, ahol egyesületi tagjaink elhozzák gyermekeiket, férjeiket és barátaikat is. Golf akadályversenyek, közös főzés, piknik a green mellett.

 

A legkisebbekre is gondolunk, ezért gyerekeknek szóló, négy versenyből álló tornasorozatot hirdetünk meg az országban. Miután egyesületünk alapítói sikeres üzletasszonyok, példás családanyák, ezért jótékonysági rendezvényeken szeretnénk azokon a hátrányoshelyzetű és beteg gyerekeken, valamint nőtársainkon segíteni alapítványokon keresztül, akik a leginkább rászorulnak anyagi támogatásunkra!

 

Hozzászólások

Hozzászólás megtekintése

Hozzászólások megtekintése

Nincs új bejegyzés.